Pondělí 04.03. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE STARŠÍ ŽÁCI - HC HUMPOLEC | D | HC JAROMĚŘICE NAD ROKYTNOU - HC MEDVĚDI | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Úterý 05.03. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA | PŘÍPR. | HORÁK | HC MUŽI | KOHOUTI VESCE - HC ŘÍMOV | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Středa 06.03. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DDB
MŠ Blížkovice |
DDB
MŠ a ZŠ Kravsko, MŠ Olbramkostel |
DDB
MŠ Moravské Budějovice |
DDB
MŠ a ZŠ Domamil |
ZŠ DOMAMIL | MŽ | D |
HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE - TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU
3. ČTVRTFINÁLE |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Čtvrtek 07.03. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | PŘÍPR. | BAST ISOBAST | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | SŽ | DĚDICE | HC RAFANI - HC KROKODÝLI | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pátek 08.03. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DDB
MŠ JABULA |
DDB
MŠ Jaroměřice nad Rokytnou |
DDB
ZŠ TGM Moravské Budějovice |
VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | MŽ | BRUSLAŘSKÁ ŠKOLA | SŽ | D | HC MUŽI | SLATINA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sobota 09.03. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ROZSEČ | HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE MLADŠÍ ŽÁCI - SKLH ZĎÁR NAD SÁZAVOU | HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE MINIHOKEJ 3. TŘÍDA | HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE DOROST - HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ | STORKS VÝČAPY - SK VÍCENICE | HC VLCI BOSKOVŠTEJN - HC ORLÍ KŘÍDLA | SOUKUP | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Neděle 10.03. |
5-6 | 6-7 | 7-8 | 8-9 | 9-10 | 10-11 | 11-12 | 12-13 | 13-14 | 14-15 | 15-16 | 16-17 | 17-18 | 18-19 | 19-20 | 20-21 | 21-22 | 22-23 | 23-00 | 00-01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
VANÍČEK | PPA | HC ŽIHADLA MORAVSKÉ BUDĚJOVICE MLADŠÍ ŽÁCI - HC SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU | HK VRANÍN - HC SOKOL LESONICE | HASIČI TŘEBÍČ - HC LITOHOŘ | VEŘEJNÉ BRUSLENÍ | LUŇÁCI DĚDICE - LUKOVŠTÍ DRACI | LIZARDS ZÁRUBICE - HC TORNÁDO |